skip to Main Content
Pon - Pt. 8:00 - 16:00
Cholerzyn 376, 32-060 Liszki
Napisz do nas Write to us

Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym w branży automatyki przemysłowej od 1992 roku. Nasze urządzenia sterujące dostarczamy klientom na całym świecie nieprzerwanie od 30 lat. Rozpoczynając od naszych ogólnodostępnych termostatów chłodniczych i sterowników grzewczych, poprzez specjalistyczne sterowniki dla branży medycznej i laboratoryjnej, kończąc na niezliczonej ilości niezawodnej automatyki wewnątrz produktów końcowych naszych klientów.

Nasze działy konstrukcyjne projektują wysokiej klasy formy przemysłowe i wytwarzają elementy mechaniczne potrzebne do działania zaawansowanej automatyki. Podążając za trendami w branży, oprócz sterowników, dostarczamy naszym klientom zintegrowane aplikacje webowe i mobilne umożliwiające zdalny monitoring oraz sterowanie urządzeniami. Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, współpracujemy z krakowską Akademią-Górniczo Hutniczą w obszarze badań materiałowych i Akademią Sztuk Pięknych podczas projektowania grafik.

W GECO spotkasz się z kompleksowym podejściem projektowym. Nasi specjaliści chętnie udzielą wsparcia merytorycznego, a nasze działy produkcyjne szybko zrealizują zlecone prace. Wyróżnia nas duża swoboda podczas wdrażania nowego produktu oraz możliwość jego rozwoju w późniejszych fazach. Jesteśmy nastawieni na długofalową współpracę, co dla naszych klientów oznacza korzystne warunki handlowe oraz ułatwiony schemat komunikacji.

30lat
doświadczenia na rynku
100tys.
miesięczne możliwości produkcyjne
40
doświadczonych inżynierów
30%
dochodu wydajemy na innowacje

Główna siedziba firmy P.P.U.H. GECO Sp. z o.o. znajduje się w Cholerzynie koło Krakowa w budynku będącym jej własnością. Przedsiębiorstwo posiada własne biura projektowe, konstrukcyjne, przestrzenie produkcyjne i magazynowe. Nasz personel składa się z 162 wykwalifikowanych pracowników, w tym z 100 specjalistów w takich dziedzinach jak: elektronika, elektrotechnika, informatyka, automatyka, mechanika, inżynieria chłodnicza, inżynieria grzewcza i fizyka. W parku maszynowym znajdują się między innymi frezarki, plotery, sitodruk, automatyczne linie SMT oraz wiele autorskich automatów testujących i robotów. Dzięki szerokiej gamie narzędzi pracy i doświadczonym pracownikom jesteśmy w stanie wykonać znaczną część operacji całkowicie w obrębie GECO.

Back To Top