skip to Main Content
Pon - Pt. 8:00 - 16:00
Cholerzyn 376, 32-060 Liszki
Napisz do nas Write to us

W GECO wierzymy w możliwość ciągłego udoskonalania otaczających nas urządzeń i procesów. Podczas współpracy z naszymi klientami realizujemy innowacje, które mają realny wpływ na poprawę standardów i wygody użytkowania produktów. Dzięki 30-letniemu doświadczeniu w branży i zespołowi specjalistów wspieramy merytorycznie nowo powstające projekty i umożliwiamy ich realizację w rzeczywistości. Jeśli zainteresowała Cię nasza działalność i zastanawiasz się nad podjęciem z nami współpracy, zapraszamy do zapoznania się ze ścieżką projektową.

Ścieżka projektowa
Informacje kontaktowe

Rozpoczynając współpracę, chcielibyśmy poznać naszych nowych klientów. Poniżej znajduje się miejsce do pozostawienia swoich danych kontaktowych. Będziemy także wdzięczni za krótkie przedstawienie Twojego pomysłu. Wypełnione informacje zostaną wysłane bezpośrednio do naszego Działu Rozwoju Produktu i Współpracy Handlowej. Na podstawie otrzymanego opisu, przydzielimy managera, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie Twojego projektu.

  Formularz wymagań

  Aby zapewnić przejrzyste warunki współpracy, wprowadziliśmy formularz uzgodnień klienta. Zawarte w nim informacje pomogą nam przygotować się do pierwszej rozmowy oraz pozwolą na wprowadzenie projektu jako Idea w naszym systemie ERP. Do wypełnienia formularza będziesz potrzebować między innymi ogólnego opisu pomysłu, wstępnych wymagań technicznych, oczekiwanego działania algorytmu oraz przewidywanych ilości w zamówieniu.

  Formularz jest dostępny do pobrania poniżej, zachęcamy do jego wypełnienia i wysłania na adres handlowy@geco.pl zamieszczając w tytule wiadomości nazwę projektu.

  Spotkanie

  Zapraszamy naszych klientów na spotkanie w głównej siedzibie firmy GECO mieszczącej się w Cholerzynie koło Krakowa. W naszej nowocześnie wyposażonej sali konferencyjnej rozmawiamy z zainteresowanymi współpracą przedsiębiorcami na temat szczegółów i oczekiwań projektu. Omawiamy uzupełniony wcześniej formularz i udzielamy merytorycznego wsparcia. Na tym etapie współpracy, ogólny sposób działania firmy oraz zapoznamy Cię z zespołem odpowiedzialnym za realizację Twojego pomysłu.

  Prototypowanie

  Etap prototypowania jest bardzo ważną częścią procesu, w którym pomysły zostają przekuwane w rzeczywistą formę. Projektujemy naszą elektronikę w taki sposób, aby przygotować platformę pod przyszłe modyfikacje. Dlatego bardzo ważnym czynnikiem jest uzupełnienie tabeli MustBe, GoodToBe, ScienceFiction określającej wymagania dla wersji bazowej i możliwe pomysły do wdrożenia w przyszłości. Podczas doboru komponentów zwracamy szczególną uwagę na ich jakość i dostępność. Celem etapu jest dostarczenie Państwu automatyki możliwej do implementacji i prowadzenia testów. Proces kończy się, gdy wszystkie poprawki zostaną wprowadzone, a klient potwierdzi wersję produkcyjną.

  Produkcja i rozwój

  Proces produkcyjny rozpoczynamy od aktualizacji wcześniej określonego harmonogramu dostaw. Po otrzymaniu zamówienia przystępujemy do produkcji sterownika. Cechuje nas elastyczność podczas współpracy, dlatego późniejsze zmiany w działaniu nie są dla nas problemem. Jesteśmy zorientowani na długofalową relację biznesową.

  Back To Top