skip to Main Content
Pon - Pt. 8:00 - 16:00
Cholerzyn 376, 32-060 Liszki
Napisz do nas Write to us
ISO 9001

Wysoką jakość naszych produktów osiągnęliśmy poprzez wdrożenie nowoczesnych technologii montażu powierzchniowego, dobieranie sprawdzonych podzespołów oraz zastosowanie szczegółowego procesu testowania produktów na każdym etapie ich wykonania. Prowadzona od wielu lat polityka produkcji i zarządzania firmą została potwierdzona certyfikatami jakości. W 2001 roku wprowadzony został i funkcjonuje System Zarządzania Jakością ISO 9001, a naszą dewizą jest hasło:

"Produkcja bez błędów, Produkty bez reklamacji".
ISO9001
kontrola jakosci
Systemy zarządzania

Firma P.P.U.H. GECO Sp. z o.o. zrealizowała i stale rozwija projekt pod tytułem: „Przygotowanie do wdrożenia i wdrożenie komputerowego systemu do zarządzania firmą”. Dzięki szerokim możliwością systemu klasy ERP, mamy pod kontrolą wszystkie istniejące procesy w firmie. Dodatkowo przy użyciu platformy SugarCRM opracowano nasz wewnętrzny portal PanelByGeco, który pozwala na rozszerzony podgląd i planowanie projektów. Nasz zespół programistów w porozumieniu z pozostałymi działami firmy i dostawcami oprogramowania, stale udoskonala istniejące systemy zarządzania. Pozwala to na dostosowanie działań do dynamicznej sytuacji rynkowej oraz zapobiega wystąpieniu anomalii w przedsiębiorstwie produkcyjnym.

Kontrola wyrobów

Każdy produkt GECO przed wprowadzeniem na rynek zostaje poddany kontroli jakości, niezależnie czy jest to najprostszy termostat, czy skomplikowany układ automatyki. Nasze wyroby sprawdzane są na różnych etapach produkcji, rozpoczynając od skomputeryzowanych instrukcji produkcyjnych dla pracowników poprzez roboty optyczne weryfikujące poprawność osadzenia elementów, kończąc na finalnych testach przy użyciu autorskich rozwiązań. Inżynierowie z Działu Wdrożeń opracowują i wykonują roboty testujące, które oprócz sprawdzenia poprawności działania, symulują także realne warunki pracy sterownika, biorąc pod uwagę środowisko, w jakim pracuje finalny produkt naszego klienta.

kontrola jakosci
Back To Top