skip to Main Content
Pon - Pt. 8:00 - 16:00
Cholerzyn 376, 32-060 Liszki
Napisz do nas Write to us
Engineer in the factory
Dział Elektroników

Elektronicy w naszej firmie pełnią istotną rolę w projektowaniu, produkcji i utrzymaniu urządzeń elektronicznych oraz systemów.

Projektują oni układy elektroniczne, tworząc schematy, projektując płytki drukowane (PCB) i dobierając komponenty. Piszą dedykowane oprogramowanie dla mikrokontrolerów, mikroprocesorów i układów FPGA, sterujące działaniem urządzeń elektronicznych i interakcjami z innymi systemami. Współpracują ściśle z innymi specjalistami aby stworzyć zintegrowane rozwiązania. Pracują nad redukcją zakłóceń elektromagnetycznych oraz interferencji sygnałów, co ma kluczowe znaczenie dla wydajności i niezawodności układów. Projektują układy elektroniczne z uwzględnieniem optymalnego zarządzania energią, minimalizując zużycie i poprawiając wydajność energetyczną. Zapewniają utrzymanie oraz modernizację istniejących urządzeń elektronicznych w celu dostosowania ich do nowych wymagań. Tworzą dokładną dokumentację projektów, schematów, badań i zmian, co ułatwia zrozumienie i utrzymanie układów.

W skrócie, elektronicy w naszej firmie to wysoko wykwalifikowani specjaliści, których zadaniem jest tworzenie zaawansowanych rozwiązań elektronicznych, gwarantujących nie tylko funkcjonalność, ale także niezawodność i wydajność naszych produktów.

Back To Top